Daily Archives: 20 czerwca 2017

Propozycja zakupu książek

Drogi Czytelniku!
Nie znalazłeś książki, której szukasz? Zaproponuj jej zakup! Zapraszamy wszystkich czytelników biblioteki do składania propozycji zakupu książek. Dzięki Waszym podpowiedziom będziemy mogli łatwiej dostosować ofertę do aktualnych potrzeb i oczekiwań. Prosimy o składanie propozycji za pomocą poczty e-mail: biblioteka.lipno@wp.pl lub bezpośrednio w bibliotece.

Skontrum w bibliotece

Informujemy, że w dniach 19 – 30 czerwca Filia Biblioteczna Nr 4 – MBP Lipnie będzie nieczynna z powodu obowiązkowej inwentaryzacji księgozbioru (skontrum). Za utrudnienia przepraszamy.

/Zarządzenie Nr 10/2017 Dyrektora MBP w Lipnie z dnia 29.05.2017 r. w sprawie przeprowadzenia skontrum materiałów bibliotecznych w Oddziale dla dzieci oraz Filii Bibliotecznej Nr 2 i Filii Bibliotecznej Nr 4 MBP
w Lipnie./