Daily Archives: 11 września 2019

Szanowni Mieszkańcy!

W związku z likwidacją Filii Bibliotecznej Nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lipnie, zlokalizowanej w Lipnie, Os. Sikorskiego 15 i odbywającą się inwentaryzacją likwidacyjną majątek ruchomy pozostający dotychczas w dyspozycji Filii zostanie zagospodarowany zgodnie z przeznaczeniem i potrzebami przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Lipnie w porozumieniu z organizatorem. Księgozbiór likwidowanej filii zostanie zinwentaryzowany i zagospodarowany przez MBP w Lipnie w porozumieniu z organizatorem.

Czytaj wiecej

Apel do Czytelników!

W związku z likwidacją Filii Bibliotecznej Nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lipnie, zlokalizowanej w Lipnie, Os. Sikorskiego 15 zwracamy się z serdeczną prośbą do czytelników tej biblioteki o zwrot wypożyczonych książek w terminie do 30 września 2019 r. Niezwrócenie wypożyczonej książki powoduje uszczerbek w majątku naszej Biblioteki. Majątek ten służy zaspokajaniu potrzeb ogółu czytelników.

Czytaj wiecej