Daily Archives: 19 września 2019

Głosuj na Bibliotekę w konkursie Kinder!

Miejska Biblioteka Publiczna w Lipnie została zgłoszona do konkursu Kinder „Przerwa na wspólne czytanie”. Prosimy: Oddaj swój głos na bibliotekę. Kinder nagradza 300 bibliotek, które zbiorą najwięcej głosów. 50 bibliotek otrzyma 5000 zł na zakup książek do wspólnego czytania z dzieckiem, następne 250 dostanie książki o wartości 300 zł, z tych które zdobyły najwięcej głosów w rankingu.

Dodatkowo zwycięskie biblioteki otrzymają po 2 pufy, dzięki którym będą mogły urządzić w bibliotece kącik do wspólnego czytania. Głosuj na wybraną bibliotekę do 4.11.2019 r. codziennie, logując się na stronie: https://www.kinder.com i wybierając „Lipno” na liście placówek. Możesz oddać jeden głos dziennie. Ogłoszenie wyników akcji nastąpi 18.11.2019 r.

Wyprawka Czytelnicza

Miło nam poinformować, że biblioteka po raz drugi dołączy do ogólnopolskiej akcji czytelniczej „Mała Książka – Wielki Człowiek”. Tym razem projekt skierowany jest dla dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat) i realizowany w ramach ogólnopolskiej kampanii „Mała książka – wielki człowiek” we współpracy z bibliotekami publicznymi. Akcja ma zachęcić rodziców do odwiedzania bibliotek i codziennego czytania z dzieckiem.

Czytaj wiecej