„BOOM! Na komiksy i gry planszowe w bibliotece”

Miejska Biblioteka Publiczna w Lipnie w ramach akcji „BOOM! Na komiksy i gry planszowe
w bibliotece” otrzymała pakiety komiksów i gier planszowych. Zajęcia w ramach zadania, w którym biblioteka bierze udział realizowane jest przez FRSI wspólnie z Wydawnictwem Story House Egmont sp. z o.o., a skierowane do bibliotek publicznych i szkolnych z całej Polski.

W ramach zadania bibliotekarka  przeprowadziła  zajęcia pod hasłem „BOOM! Na komiksy i gry planszowe w bibliotece” dla uczniów  kl. IV SP nr 2 w Lipnie. Dzieci miały okazję poznać historię komiksu oraz zagrać w nowe gry planszowe. Uczniowie jednogłośnie stwierdzili, że  planszówki to  super alternatywa dla spędzania wolnego czasu”.
Zapraszamy innych do wspólnej przygody z lipnowską biblioteką przy grach planszowych
i komiksach.