Długo oczekiwane nowości już w bibliotece

Z przyjemnością informujemy naszych czytelników, że biblioteka dokonała zakupu książek z dofinansowania Biblioteki Narodowej przeznaczonej na zakup nowości wydawniczych. Program „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek” realizowany jest w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2014-2020.

Przypominamy, że lipnowska biblioteka otrzymała dofinansowanie w wysokości 7629 zł. Wśród nowości odnajdziemy wiele ciekawych i godnych polecenia dzieł z literatury beletrystycznej oraz popularnonaukowej, które ukazały się na rynku wydawniczym w 2015 roku.
Nie zapomnieliśmy także o naszych młodszych i najmłodszych czytelnikach kupując kolorowe książki do czytania oraz lektury szkolne. Książki po opracowaniu trafią na biblioteczne półki. Serdecznie zapraszamy do korzystania z nowych zbiorów, wśród których z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.