Dotacja na zakup nowości wydawniczych

Miejska Biblioteka Publiczna w Lipnie otrzymała dotację na zakup nowości wydawniczych
w wysokości 7000,00 zł. Środki finansowe pochodzą  z dofinansowania na „Zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych Priorytetu 1. Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021–2025. ”

Dzięki programowi  możliwy będzie zakup książek papierowych, ale także usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i audiobooków, co jest odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania zgłaszane przez użytkowników biblioteki. Przyznana dotacja to istotne wzbogacenie naszego księgozbioru oraz oferty biblioteki.

„Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0”.