Kobieta – odwaga i sukces w biznesie

5 marca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lipnie odbyło się spotkanie dla przedsiębiorczych kobiet zarówno tych, które prowadzą własne biznesy, jak również tych, które dopiero myślą o założeniu firmy.

Gośćmi specjalnymi biblioteki były autorki książki „Kobieta na swoim” Joanna Czerska-Thomas – właścicielka agencji reklamowej M4Bizz, organizatorka Charmsów Biznesu, corocznej największej w regionie konferencji dla przedsiębiorczych kobiet, współorganizatorka comiesięcznych spotkań Biznes dla Kobiet. oraz Justyna Niebieszczańska właścicielka i dyrektor zarządzający BRIDGEHEAD. Specjalista PR z certyfikatem London School of Public Relations.

Na spotkanie w Lipnie przyszło ponad 20 pań. Autorki, które od ponad 8 lat prowadzą swoje firmy podzieliły się praktycznymi wskazówkami, które pozwolą uniknąć wielu niepotrzebnych błędów związanych z zakładaniem lub prowadzeniem swojego biznesu. Panie zgodnie stwierdziły, że w życiu, jak i w biznesie należy otaczać dobrymi i wspierającymi ludźmi, mieć marzenia, odwagę w działaniu, poczucie własnej wartości oraz umiejętność dostrzegania szans w każdej małej rzeczy. Takie spotkania polecamy wszystkim czytelnikom i bibliotekarzom.