Konkurs plastyczny na plakat promujący Bibliotekę i Czytelnictwo

14 maja w wypożyczalni dla dorosłych odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na plakat promujący Bibliotekę i Czytelnictwo, w ramach obchodów XVI edycji Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. W konkursie udział wzięli uczniowie kl. IV-VII ze Szkoły Podstawowej nr 2 im Wł. Broniewskiego w Lipnie i Szkoły Podstawowej nr 5 im. Jana Pawła II w Lipnie.

Celem konkursu było rozbudzanie i kształtowanie wyobraźni uczniów poprzez tworzenie prac plastycznych oraz promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody ufundowane przez lipnowską bibliotekę. Składamy serdeczne gratulacje i podziękowania uczniom i ich opiekunom. Nagrodzone prace można zobaczyć na wystawie w bibliotece.