Mobilna biblioteka- raj dla moli książkowych

Ruszyła II edycja „Mobilnej biblioteki”, którą odział dla dzieci Filii Bibliotecznej nr 4 zaproponował Zespołowi Przedszkoli Miejskich nr 1 im. Czesława Janczarskiego w Lipnie. Co tydzień bibliotekarka – Agnieszka Lesiak, będzie czytać i wypożyczać do domu książki wszystkim przedszkolakom. Warunkiem jest wypełnienie zobowiązania przez rodziców lub opiekunów. Dzieci będą mogły wypożyczyć jedną książkę na tydzień.

Chętnych do wypożyczenia większej liczby książek zapraszamy do biblioteki na os. Sikorskiego 15, w godz. 8 – 18, od poniedziałku do piątku. W projekcie bierze udział 5 grup przedszkolaków: Żaki, Smerfy, Miś Uszatek, Motylki i Sówki. Dzięki tej akcji biblioteka udowadnia rodzicom, że czytanie jest najtańszym i najlepszym sposobem na ukształtowanie kulturalnego, dobrego i szczęśliwego młodego człowieka.