Nie nudź się w domu- przyjdź do biblioteki

22 lutego w drugi czwartek ferii zimowych czytelnia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lipnie wypełniła się dziećmi uczęszczającymi na zajęcia. Czas do wizyty specjalnego gościa wypełniony był ciekawymi zagadkami, które należało odgadnąć w ciągu pięciu sekund. Okazało się, że niektóre pytania wcale nie były łatwe i wymagały podpowiedzi.

Zaproszenie do Biblioteki przyjęła pani Marta Nadolna z Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych, która opowiadała m. in. o selektywnej zbiórce odpadów surowcowych. Podczas spotkania dzieci otrzymały zadanie – różnego rodzaju odpady należało posegregować i wyrzucić do worków odpowiedniego koloru.Dzięki wsparciu finansowemu MCK w Lipnie po raz drugi mogliśmy wybrać się do restauracji „Czary Mary” na pizzę. Dobry humor i apetyt dzieciom dopisywał – pizza smakowała wyśmienicie. Na pożegnanie uczestnicy otrzymali wiele upominków, których fundatorem był PUK w Lipnie. Serdecznie dziękujemy.