Pierwsza wizyta w bibliotece dla dzieci

W czwartek 25 maja uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Ciełuchowie po raz pierwszy wybrali się do Oddziału dla dzieci lipnowskiej biblioteki. W trakcie wizyty dzieci oglądały zbiory biblioteczne poukładane na półkach. Dużą radość sprawiło im oglądanie książek zabawek z dźwiękami, lupą oraz w 3D. Największym zainteresowaniem cieszyły się egzemplarze wykonane z tkaniny, które wyglądem przypominały maskotki.

Uczniowie dowiedzieli się, kto i w jaki sposób może korzystać z biblioteki. Zapoznali się ze specyfiką pracy bibliotekarza. Wzbogacili również swoją wiedzę na temat funkcjonowania biblioteki oraz roli, jaką pełni ona w środowisku lokalnym. Wszyscy z ogromnym zainteresowaniem wysłuchali wspaniałych przygód kotka oraz relacji Gucia z odbytych podróży po świecie. Dziękujemy za wizytę i zapraszamy ponownie do biblioteki!