Pomóż Sławkowi i Innym

Sławomir Romanowski to 30-o letni młody człowiek, który potrzebuje Twojej pomocy!
Sławek urodził się i całe swoje dzieciństwo spędził w Lipnie. To miejsce jest dla niego szczególne ze względu na to, że właśnie tu mieszka jego cała rodzina oraz przyjaciele z lat szkolnych. To w Lipnie kształtowała się osobowość Sławka.

Tu szlifował swoje zdolności matematyczne, które przełożyły się na jego karierę zawodową. Sławek wychowany został w domu, gdzie za najwyższą wartość stawia się rodzinę.

„W każde święta czy wolne potrafił znaleźć czas dla nas i nas odwiedzić. Jest bardzo rodzinny” – mówi kuzynka Sławka. Sławek potrafi nawiązać kontakt z każdym niezależnie od wieku. Jest wrażliwy na ludzka krzywdę. Zawsze można liczyć na jego pomoc. Ma duszę romantyka. Diagnoza o ostrej białaczce szpikowej pojawiła się w życiu Sławka niespodziewanie. Jedynym ratunkiem jest przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego.„Sławek to wymarzony syn dla rodziców, to wszystko najdroższe, co mamy. Prosimy zarejestrujcie się, jako potencjalni dawcy, ponieważ tylko przeszczepienie od Dawcy niespokrewnionego może uratować życie naszemu kochanemu Sławkowi!” – Rodzice Sławka.
REJESTRACJA ODBĘDZIE SIĘ:
Data: 9 sierpnia 2015 r.
Godzina: 9:00 – 14:00. Miejsce: NZOZ „Lekarze Rodzinni”
Adres: ul. Tadeusza Kościuszki 5, Lipno