Projekt „Mała Książka – Wielki Człowiek”

Z przyjemnością informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna w Lipnie zakwalifikowała się do projektu „Mała Książka-Wielki Człowiek”. Beneficjentami projektu są zarówno trzylatki, które już są czytelnikami biblioteki, jak i te, które dzięki naszym wspólnym staraniom nimi zostaną. Akcja rozpocznie się we wrześniu 2018 roku.

Biblioteka otrzyma wyprawki czytelnicze, na które składają się: książki „Pierwsze wiersze dla…”; poradniki dla rodziców „Książką połączeni, czyli o roli czytania w życiu dziecka”; Karty Małego Czytelnika; naklejki do Kart Małego Czytelnika oraz materiały promocyjne: plakaty; ulotki; listy do rodziców. Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się przekonać rodziców, że na czytanie i na odwiedziny w bibliotece nigdy nie jest za wcześnie ani za późno.