„Promyczek” w bibliotece

14 lipca oddział dla dzieci odwiedziły maluchy z Niepublicznego Przedszkola „Promyczek” w Lipnie, wraz z opiekunkami. Przedszkolaki z zainteresowaniem zapoznały się z nowym dla nich miejscem. Kilkoro z nich, było już wcześniej w bibliotece, ale dla zdecydowanej większości była to pierwsza wizyta wśród tylu książek.

Podczas wizyty w bibliotece dzieci miały możliwość przejść między regałami w wypożyczalni i zapoznać się z biblioteką. Dzieci z wielkim zainteresowaniem przeglądały książki znajdujące się w tym magicznym miejscu. Wszystkim spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książeczki zabawki, które z chęcią oglądały i komentowały. Wizyta w bibliotece nie mogła odbyć się bez głośnego czytania.Najmłodsi z uwagą wysłuchały opowieści o psotnym kotku oraz innych zwierzętach mieszkających w zoo.

Na zakończenie dzieci wręczyły paniom bibliotekarkom czerwone róże oraz własnoręcznie zrobione podziękowanie wraz z zakładką do książki. Nie zabrakło słodkich buziaków, które chętnie przedszkolaki dawały bibliotekarce.