Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na plakat

10 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lipnie odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na plakat z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Z przyjemnością informujemy, że na konkurs wpłynęło 65 prac. W plastycznym zmaganiach udział wzięli uczniowie kl. IV-VII z lipnowskich szkół podstawowych. Członkowie komisji jednogłośnie stwierdzili, że wszystkie prace były na bardzo wysokim poziomie, zachwycały kolorystyką, różnorodnością technik i pomysłowością.

Oceniając prace jury wzięło pod uwagę: estetykę pracy, zgodność z tematem i samodzielność jej wykonania. Komisja konkursowa postanowiła nagrodzić 5 prac a 13 wyróżnić. Zastępca Burmistrz Miasta Lipna Pani Jolanta Zielińska złożyła gratulacje zwycięzcom konkursu oraz wręczyła nagrody książkowe ufundowane przez lipnowską bibliotekę i Urząd Miejski w Lipnie. Uczniowie włożyli dużo wysiłku i serca w swoje dzieła, udowadniając, że kochają swoją ojczyznę. Doceniamy je wszystkie i dziękujemy za ogromne zaangażowanie. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i ich opiekunom. Konkurs przygotowały i zorganizowały bibliotekarki: Anna Zalewska i Magdalena Rykowska.