Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

Lipnowska biblioteka, jak co roku, zaprasza mieszkańców do udziału w obchodach Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich. 22 kwietnia (piątek), w godz.11:00-12:30 na ulicach naszego miasta będzie można spotkać bibliotekarzy, którzy zgodnie z tradycją rozdawać będą papierowe, ręcznie wykonane róże i książkowe upominki.

Tego dnia czytelnicy odwiedzający wypożyczalnię dla dorosłych – Biblioteki Głównej i Filii Bibliotecznej Nr 4 wraz z wypożyczoną książką otrzymają czerwoną różę i zakładkę do książek. W czytelni – Biblioteki Głównej zostanie utworzony kącik „Książkowa pierwsza pomoc”. Zapraszamy grupy zorganizowane na wycieczki i lekcje biblioteczne. Prosimy o wcześniejsze zapisy (nr kontaktowy: 54/288 35 35).