Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich, przygotowaliśmy cykl spotkań i wydarzeń związanych właśnie z tym świętem.

I tak:

• 21 kwietnia w godz. 10.30 -13.00 zajęcia dla grupy wolontariuszy.
  • 22 kwietnia „Spotkanie z bajką”- zajęcia dla dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 2 w Lipnie Organizator: Oddział dla dzieci – Filia Biblioteczna Nr 4.
  • 23 kwietnia spotkanie autorskie z poetką regionalną, członkinią Lipnowskiej Grupy Literackiej – Czesławą Krystyną Chojnicką. Organizator: Oddział dla dzieci i Czytelnia – Biblioteka Główna. Godz. 11.00.
  • Akcja czytelnicza „Książka i Róża”. Zgodnie z tradycją czerwone róże wykonane z bibuły przez bibliotekarzy oraz zakładki do książek i książki trafią do czytelników odwiedzających w tym dniu wypożyczalnię dla dorosłych – Biblioteki Głównej i wypożyczalnię dla dorosłych – Filii Bibliotecznej Nr 4.

Wszystkim świętującym Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich składamy serdeczne życzenia jak najlepszych wrażeń lekturowych i jak najczęstszego kontaktu z książką – pracownicy lipnowskiej biblioteki.