Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada w lipnowskiej bibliotece uroczyście obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Na spotkanie przybyły dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Rodzinnego” w Lipnie. Maluchy zapoznały  się z historią obchodów Dnia Pluszowego Misia, dowiedziały się skąd wywodzi się pierwsza maskotka misia.

Dzieci brały  udział w konkursach i zgadywankach. Zabawy ruchowe, tańce misiowe oraz radosne okrzyki wywoływały u najmłodszych dużo uśmiechu. Na uczestników konkursów czekały nagrody. Maluchy śmiały się, przytulały piękne biblioteczne misie i bawiły w różne zabawy. Na zakończenie spotkania przedszkolaki otrzymały słodką niespodziankę oraz kolorowe zakładki do książki zachęcające do uczestnictwa w projekcie ,,Mała książka – wielki człowiek” .