Wakacje w bibliotece dobiegły końca

24 sierpnia odbyły się ostanie wakacyjne zajęcia w ramach akcji „Wakacje z Biblioteką”. Na uczestników wakacyjnych zajęć czekała wyjątkowa niespodzianka. Dzięki wsparciu finansowym MCK w Lipnie mogliśmy wybrać się do restauracji „Czary mary” na pizzę. Dobry humor dzieciom dopisywał a pizza smakowała wyśmienicie. Dziękujemy wszystkim za udział w zajęciach wakacyjnych organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Lipnie.

Dzieci spędziły ten czas kreatywnie i miały okazję pokazać wiele swoich talentów oraz spotkać się z ciekawymi ludźmi. Lipnowscy bibliotekarze przeprowadzili szereg gier, zabaw i konkursów edukacyjnych, którym zawsze towarzyszył uśmiech. Mamy nadzieję, że ten wspólnie spędzony okres był czasem odpoczynku, radości i zabawy. Wierzymy, że dzieci nie zapomną o bibliotece także w roku szkolnym. Składamy wyrazy wdzięczności ludziom dobrej woli i sponsorom, bez których te zajęcia nie mogłyby się odbyć.