Z biblioteką przejdę przez życie z pasją

16 lipca w czytelni lipnowskiej biblioteki odbyły się kolejne zajęcia w ramach akcji „Wakacje w Bibliotece”. Bibliotekarze zapełnili dzieciom czas w sposób interesujący, wykorzystując go na zajęcia integracyjne, rozwiązywanie krzyżówek, głośne czytanie oraz zabawy z książką. Do dyspozycji uczestników wakacyjnych zajęć były gry planszowe.

Gościem specjalnym tego dnia była Teresa Paprota, pracownik Miejskiego Centrum Kulturalnego w Lipnie, miłośniczka teatru i aktorstwa, prowadząca grupę artystyczną „Kukiełczaki”.

Nasz gość z wielką pasją opowiadał o swoich zainteresowaniach i realizowanych pomysłach. Za sprawą Pani Teresy poprzez zabawę dzieci przeniosły się w bajkowy świat. Każde dziecko mogło napisać swoją historię i pokierować kukiełką. Kukiełkowy teatrzyk bardzo się dzieciom spodobał. Było wesoło, kolorowo i smacznie, bo nie zabrakło również słodkiego poczęstunku.