Daily Archives: 3 października 2017

Konsumencie – Poznaj Swoje Prawa

2 października w wypożyczalni dla dorosłych odbyło się spotkanie z Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów, działającym przy Starostwie Powiatowym w Lipnie – Panią Anną Ziemińską. Podczas spotkania Pani Rzecznik przedstawiła praktyczne przykłady korzystania z uprawnień konsumenta. Szczególnie cenne okazały się wskazówki dotyczące błędów, jakie popełniają najczęściej konsumenci przy zawieraniu umowy kupna oraz możliwości odstąpienia od zawartej umowy.

Czytaj wiecej

Czytajmy dzieciom codziennie

Obchodzony 29 września Dzień Głośnego Czytania stał się znakomitą okazją do zaproszenia dzieci do Miejskiej Biblioteki Publicznej Lipnie. Uczestnikami spotkania byli uczniowi kl. IIb ze Szkoły Podstawowej nr 2 pod opieką pani Bożeny Stark. Do głośnego odczytania wybrany został utwór Agnieszki Kaluga pt. „ Chorowitek”.

Czytaj wiecej