Być piękną w jesieni życia

16 listopada w czytelni lipnowskiej biblioteki odbyło się spotkanie z kosmetyczką. Pani Małgorzata Zielińska-Błaszczyk ze Studia Kosmetyki Profesjonalnej udzielała wskazówek, jak być piękną w jesieni życia. Zwróciła uwagę na dobór kosmetyków i sposób oczyszczania skóry.

Oprócz wykonania pokazowego makijażu, seniorki dowiedziały się, jak podkreślić urodę odpowiednim makijażem, by ten wyglądał, jak najbardziej naturalnie. Można było indywidualnie skorzystać z profesjonalnej porady. Nie zabrakło praktycznych informacji na temat czynników negatywnie wpływających na skórę oraz zabiegów kosmetycznych. Panie uświadomiły sobie jak cudownie jest odkrywać w sobie inną siebie. To była niezwykle interesująca prezentacja ze względu na temat i sposób przekazania wiedzy. Bibliotekarzy do zorganizowania takiego spotkania zainspirowała pora roku oraz to, że w każdym wieku można być witalnym, oryginalnym i radosnym. Spotkanie zorganizowała Agnieszka Lesiak – Filia Biblioteczna Nr 4 w ramach Planu Pracy na rok 2015.