Dotacja na zakup nowości wydawniczych

Biblioteka otrzymała dotację w wysokości 7195,00 zł na zakup nowości wydawniczych w 2019 roku ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z budżetu państwa. Jest to dofinansowanie w ramach Programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 1 – Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych”. Operatorem priorytetu jest Biblioteka Narodowa.

Pozyskane środki finansowe zostaną przeznaczone na zakup literatury pięknej dla dzieci, młodzieży i dorosłych, wydawnictw z literatury popularnonaukowej oraz lektur szkolnych. Zachęcamy czytelników do zgłaszania propozycji książkowych, które powinny znaleźć się w księgozbiorze biblioteki na adres e-mail: biblioteka.Lipno@wp.pl lub osobiście w siedzibie biblioteki.
.
„Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”