Okolicznościowa pieczęć na Narodowe Czytanie

Szanowni Państwo!
Miło nam poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna w Lipnie z okazji tegorocznej edycji Narodowego Czytania otrzymała z Kancelarii Prezydenta RP okolicznościową pieczęć, która posłuży do składania pamiątkowego stempla na przyniesionych przez mieszkańców egzemplarzach „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego.

W interpretacji „Przedwiośnia” usłyszymy przedstawicieli władz samorządowych, radnych, literatów duchowieństwo oraz znane i lubiane osoby z życia kulturalnego, społecznego miasta Lipna i powiatu lipnowskiego. Wydarzeniu towarzyszyć będzie oprawa muzyczna i ciekawa scenografia.
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do licznego i aktywnego udziału w tym wydarzeniu kulturalnym. 8 września (sobota) – Plac Dekerta, w godz. od 11.00 – 13.00.