Światowy Dzień Pluszowego Misia

24 listopada uroczyście obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Na spotkanie integracyjne do biblioteki zostały zaproszone dzieci z lipnowskich przedszkoli. Przedszkolaki wysłuchały czytanych przez bibliotekarkę i zaproszonych gości wierszy o misiach. Dużo radości sprawił dzieciom udział w konkursach i zgaduj-zgadulach. Bibliotekarze połączyli zabawę z nauką.

Na uczestników konkursów czekały atrakcyjne nagrody. W trosce o bezpieczeństwo dzieci oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lipnie Anna Kozłowska przeprowadziła konkurs i promowała ideę bezpiecznego poruszania się po drodze. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały ufundowane przez KPP w Lipnie opaski magnetyczne, odblaski, kredki i kolorowe stempelki. Uśmiechnięte od ucha do ucha buzie dzieci z pewnością były najlepszym dowodem wdzięczności, za miło spędzony czas. Spotkanie przygotowała i poprowadziła Iwona Kowalska – Oddział dla dzieci MBP w Lipnie.